Wild Tiger

Wild Tiger

Prokletý tábor 2013

Napínavá pohádka, která vznikla jako součást programu na letním dětském táboře na Bítově v roce 2013. Hrají v ní všechny děcka i vedoucí, kteří se tábora účastnili.

Režie: Antonín Buček

Kamera: Antonín Buček, Pavel Dvořáček

Střih a hudba: Antonín Buček

Lidé, kteří se na filmu podíleli: Antonín Buček, Marie Bučková, Marek Silly, Filip Viktorin, Adam Hulman, Martin Sochorec, Nikola Šlezingerová, Beata Tomancová, Eliška Vladíková, Klára Hráčková, Karolína Čermáková, Daniela Čermáková, Sára Kosinová, Tereza Nováčková, Tereza Balíková, Vladimír Slávik, Lumír Sochorec, Jana Strejčková, Zdenek Viktorin, Radka Viktorinová, Markéta Viktorinová, Martina Sochorcová, Pavel Dvořáček

Napínavá pohádka vznikla jako součást programu na letním dětském táboře na Bítově v roce 2013. Hrají v ní tedy všechny děcka i vedoucí, kteří se tábora účastnili. Celý půlhodinový film byl natočen během cca 8 dní. Posprodukce trvala další zhruba 4 měsíce, protože film obsahuje hodně počítačových efektů. Na stránkách tábora můžete najít mnoho dalších informací o filmu, včetně fotek z natáčení, fotek z premiéry, videa z natáčení i download linky na Uloz.to.

Obsah

Děti na letním táboře zjistí, že jejich turnus je prokletý a někdo z nich má zemřít. Nechtějí to tak však nechat a vypraví se do kouzelného světa, aby zjistily příčinu a odvrátily neštěstí. Nejdříve se setkají s vílou a potom s čarodějnicí. Ta jim prozradí, že musí zabít nestvůru, která je příčinou všeho zlého. Nestvůru najdou a zabijí v poslední chvíli. Tak zachrání kamarádku, které v obyčejném světě hrozí jistá smrt.


Alice v říši virtuálních divů 2013

Film Pavla Dvořáčka vznikl ve spolupráci s Wild Tigerem, podle scénáře Kiry Bernhsteyn. Dnes je ten VELKÝ DEN! Svatební den. Jeden den, jedna svatba a jedno překvapení...

Režie: Antonín Buček

Kamera: Pavel Dvořáček

Střih: Pavel Dvořáček

Hudba: Antonín Buček

Lidé, kteří se na filmu podíleli: Pavel Dvořáček, Antonín Buček, Michaela Šteflíčková, Kateřina Loučková, Anna Barová, Jan Papež, Martin Daněk

Tento film vznikl díky Pavlovi Dvořáčkovi, který přišel se scénářem od Kiry Bernshteyn. Patří mu největší zásluhy na výsledku. Pavel se ujal jak organizace a natáčení, tak technické podpory a nakonec i střihu a veškerého digitálního zpracování. Taktéž mu patří dík za poskytnutí kvalitní techniky.

Obsah

Dnes je ten VELKÝ DEN! Svatební den. Každá nevěsta se na svůj svatební den těší. Obzvláště pak, pokud si bere svého vysněného prince, ideálního muže. Ano, dokonalého a ideálního muže. Jeden den, jedna svatba a jedno překvapení...


Cesta do středověku 2005

Fantasy parodie. Z dob, kdy jsme teprve začínali.

Režie: Antonín Buček

Kamera: Antonín Buček, další

Střih a hudba: Antonín Buček

Lidé, kteří se na filmu podíleli: Antonín Buček, Martin Daněk, Mariana Hájková, Míša Šteflíčková, Jožin Buchta, Milada Lázničková, Přemek Oprchal, Honza Gregorovič, Michal Špondr, Zdenek Pleva, Hana Šlezingerová, Jura Šlezinger, Nikolka Šlezingerová, Tadeáš Buček, Jirka Lev, Honza Daněk, Michal Daněk, Lukáš Dvořáček, Pavel Dvořáček

Historie tohoto snímku je narozdíl od našich dřívějších filmů poměrně krátká. Před prázdninami 2005 mě dlouholetá kamarádka Mariana Hájková přemluvila, ať natočíme další film, že si chtějí s holkama zahrát. Nechal jsem se přemluvit a s Martinem Daňkem jsme napsali výpravný dobrodružný film. Jak jinak než ze středověku, jak jinak než parodii. A tentokrát parodii na slovo vzatou. Do prvního natáčecího dne jsme pilně připravovali kulisy, oblečení, techniku a dalších věcí. Natáčely se i nějaké drobné záběry a scény.

Na přelomu konce školního roku a prázdnin vše vypuklo. Začalo to celodenním natáčením scén s ježibabou. Tolik scén najednou jsme doposud ještě nikdy nenatočili.

V polovině prázdnin se hlavní část štábu nastěhovala na tři dny k nám a nepřetržitě jsme natáčeli. Natočili jsme několik hodin skvělého materiálu. Každý den se natočilo několi scén po okolí. Připojovali se k nám další herci jak bylo potřeba, podle scén na seznamu dne. Scénář k filmu byl dlouhý, takže i když bychom za tu dobu, stihli natočit kterýkoli předchozí film, na tento to bylo málo. Ale štáb k tomuto filmu byl výborný, takže jsme film až na několik scén dotočili do konce prázdnin. Po začátku školního roku se dodělávaly poslední záběry a natáčela se hlavní bojová scéna filmu. V té se kromě namaskovaných skřetů objevil i živý kůň, což filmu velice prospělo.

Pak nás čekala asi dvouměsíční úmorná práce se střihem, hudbou a digitálními efekty. Střih i hudba se se od Oběti 2 ještě zlepšila. Novinkou jsou různé efekty, například čarodějnice letící na koštěti, obraz v křišťálové kouli a mnoho dalších.

Obsah

Sourozenci Klára a Jarek se vypraví kouzelnou bránou do středověku. Tam potkají další dva sourozence – statečného rytíře Viléma a krásnou Elizabet. Společně se vypraví do tábora, kde povečeří. Ráno však obě dívky unese zlý rytíř Okulár. Stateční bratři s bojácným sluhou Matějem se vydají je zachránit. Cestou do Okulárova hradu je čeká mnoho nástrah a nakonec musí porazit i samotného Okulára s jeho velkou, slavnou a neporazitelnou armádou. V bitvě padne Vilémův sluha Matěj

Dívky se jim podaří zachránit, ale v podzemí hradu probudí netvora Kostěje, který je začne pronásledovat. Protože neví jak se ho zbavit, jdou pro radu k ježibabě, kde se dozví, že kostěje lze zabít jedině svěcenou vodou. Vypraví se pro ni do kaple, Kostěje zabijí a zachrání si tak kůži. Dvojice se nakonec rozloučí a Klára s Jarkem se vrátí do dnešní doby. Celým příběhem se prolínají milostné vztahy Viléma s Klárou a Jarka s Elizabet.


Probuzení 2007

Jeden z našich starších snímků, kdy jsme toho o filmování ještě moc nevěděli. Pokus o horor.

Režie: Antonín Buček

Kamera: Antonín Buček, další

Střih, hudba: Antonín Buček

Lidé, kteří se na filmu podíleli: Antonín Buček, Martin Daněk, Veronika Skácelová, Přemek Oprchal, Lukáš Dvořáček, Milan Janeček, Honza Daněk, Tadeáš Buček, Míša Šteflíčková, Michal Špondr, Jura Šlezinger, Hana Šlezingerová, Nikolka Šlezingerová, Vítek Šlezinger, Ludmila Masaříková, Zdenek Pleva, Pavel Dvořáček

Film Probuzení vznikal průběžně celý rok. Přípravy začaly na podzim roku 2006 a samotné natáčení probíhalo někdy během února a března 2007. Od té doby až do konce října probíhalo další zpracování. Střih, ozvučení, nahrávání hudby a výroba digitálních efektů. Kvalita tohoto snímku je jak po obrazové tak zvukové stránce lepší než všechny předchzí snímky, protože jsme vetšinu filmu nahrávali rovnou do notebooku, takže nebylo potřeba pásky analogové kamery. I co se týče hereckých výkonů je už docela obstojný. Dali jsme si záležet i s některými záběry, takže jsme natáčeli např. ze střechy jedoucího auta.

Obsah

Romantický večer mladého páru - Elišky a Tomáše se změní ve skutečné drama poté, co se Eliška propadne do sklepení starého, opuštěného domu. Zatímco se Tomáš snaží zjistit co se jí stalo, ona dole zapálí několik svící a mezi nimi i temný paškál. Tím probudí k životu krvelačného netvora - upíra. Ten okamžitě Elišku chytne a kousne. Nespokojí se ale jen s ní a začne pronásledovat Tomáše a další děcka ... a postupně je vysávat.

Nakonec začnou hledat pomoc, kterou najdou až u upírologa. Ten jim poradí, že jediný, kdo může upíra zabít je lovec. Řekne jim však i další hrůzostrašné zprávy. Tomáš, který zůstal na živu jako poslední, se za lovcem vypraví a najde ho v jeskyni v lese. Požádá ho o pomoc a on mu ji slíbí. S posvátnou starodávnou knihou se lovec vypraví do upírova doupěte. Upírologova slova se potvrdí a on tam najde nejen upíra, ale i něco dalšího... věci však nejsou jak se zdají!


Ti z vás, kteří by snad chtěli zavzpomínat, o filmy Oběť, Oběť 2 a Keep Living si napište.